SON DAKİKA

ELMADAĞ’DA “MUTLU ÇOCUKLAR HAFTASI” ŞENLİKLERİ BAŞLADI

ELMADAĞ’DA “MUTLU ÇOCUKLAR HAFTASI” ŞENLİKLERİ BAŞLADI
244
25 Nisan 2019 - 19:26

ELMADAĞ’DA “MUTLU ÇOCUKLAR HAFTASI” ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Mustafa SAFRAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR’ın katılımlarıyla Elmadağ’da 3 gün sürecek olan “Mutlu Çocuklar Haftası” kutlama etkinliklerinin açılışı yapıldı.

İlçe Kaymakamı Turgay ÜNSAL, Belediye Başkanı Âdem Barış AŞKIN, Müdür Yardımcımız Serkan TOPBAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç ÖZEL, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı “Mutlu Çocuklar Haftası” programı; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Programda öğretmenlerden oluşan koronun seslendirdiği müzikal gösteri, tiyatro, halk oyunları gösterisi yapıldı.

Mutlu Çocuklar Haftası’nda öğrenciler Deney, Spor, Sanat, Zekâ Oyunları, Mutfak Sanatları, Robotik, Müzik ve Oyun Atölyelerinde becerilerini ziyaretçilere sundular.

Elmadağ’da gerçekleştirilen “Mutlu Çocuklar” şenlikleri açılışı Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Mustafa SAFRAN, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve beraberindeki heyetin beceri atölyeleri stantlarını gezmesi ile sona erdi.

ankara ticaret haber coğrafi işaretler
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.