SON DAKİKA

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019, 31 Ekim’de başlıyor

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019, 31 Ekim’de başlıyor
518
30 Ekim 2019 - 15:34

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019, 31 Ekim’de Ankara’da başlıyor.

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 2019, 31 Ekim-3 Kasım 2019 tarihleri arasında, “Gelecek İçin Teknolojiler” temasıyla Ankara Ticaret Odası’ndaki ( ATO) Congresium Ankara’da düzenlenecek.

Türkiye Verimlilik Vakfı tarafından ikincisi düzenlenen fuara, katılım için ücretiz olarak kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Türkiye’de ve dünyada verimliliğin arttırılmasına katkı sağlayan teknolojik ürünlerin sergilenmesini, bu çalışmaların geniş kitlelere ulaştırılmasını ve verimlilik alanında farkındalığın artırılmasını amaçlayan fuar, yerli ve yabancı şirketleri ve kuruluşları bir araya getirecek.

Fuar, şirketler ve kuruluşlar arasında yakın ilişkiler kurulmasına, karşılıklı proje, teklif, ürün gibi alanlarda alışverişlerin yapılmasına, işbirliklerine gidilmesine olanak sağlayacak.

Fuarda başta savunma sanayii olmak üzere sanayi, eğitim, enerji, tarım, iletişim, ulaşım ve sağlık sektörlerindeki akıllı çözüm teknolojileri ele alınacak.

2018’de 7-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenen ilk Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’na, 45 binden fazla ziyaretçi ve 101 firma katılmış, 67 çalıştay yapılmış ve 12 konuşmacı sunumlarını gerçekleştirmişti.

ankara ticaret haber coğrafi işaretler
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.