SON DAKİKA

Türkçe Konuşan Girişimciler Ankara’ya geliyor

Türkçe Konuşan Girişimciler Ankara’ya geliyor
345
25 Nisan 2019 - 16:02

Türkçe Konuşan Girişimciler Ankara’ya geliyor

Türkçe Konuşan Girişimciler Programı Ankara etabının, yoğun gezi, ziyaret ve görüşmelerle geçmesi öngörülüyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 75. Genel Kurulu’na bağlantılı olarak gerçekleştirilecek programa 22 ülkeden 50 kadar katılımcı bekleniyor.

29 Nisan’da OSTİM Organize Sanayi Bölgesi ve buradaki fabrika gezileriyle başlayan program, 30 Nisan’da Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek ikili iş görüşmeleriyle devam edecek. Bu görüşmeler Ankara Ticaret Borsası (ATB) ve Ankara Sanayi Odası (ASO) üyelerinin katılımıyla yapılacak.

Balkanlar, Doğu Avrupa, Kafkasya, Orta Doğu ve Orta Asya gibi yakın coğrafyamızdaki 20’den fazla ülkede yaşayan ve Türkçe konuşan yabancı girişimcileri Türk firmalarla bir araya getirecek olan bu organizasyon, 30 Nisan 2019 salı günü, 14.00 – 17.00 saatleri arasında ATO Congresium Ankyra Salonunda gerçekleştirilecektir.

Ankara programının son ayağında ise Türkçe Konuşan Girişimciler, ATB tarafından misafir edilecek. Borsamızı ziyaret eden girişimciler, iş birliği imkanları konusunda bilgilendirilecek ve Meclis Üyeleriyle tanışma fırsatı bulacaklar.

ankara ticaret haber coğrafi işaretler
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.