SON DAKİKA

“ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI”Başvuruları İçin ATO’dan Duyuru

“ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI”Başvuruları İçin ATO’dan Duyuru
4.494
12 Haziran 2019 - 8:13

“ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI” HAKKINDA DUYURU

ATO tarafından daha önce 3 kez gerçekleştirilen “Ankara Marka Festivali” ile geleceğin liderleri gençlerimizde markalaşma bilincini oluşturmak, iş dünyamızın küresel marka olma yolundaki hedeflerine katkı sağlamak ve yerel markaların bilinirliğini artırmak amaçlanmıştır.

Bu amaca uygun olarak, düzenlenen marka festivallerinin her birine binlerce kişinin üzerinde iştirak olmuş, konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacıların katılımı ile paneller, forumlar, onur konuğu konuşmacılar, seminerler, eğitici oturumlar ve birçok yaratıcı etkinlikler başarıyla gerçekleşmiştir.

Festivalin giderek daha büyük ilgi çekmesi üzerine Ankara Marka Festivali’nin artık yoluna “Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları” adı altında devam etmesi kararlaştırılmıştır. Bu yıl 28-29-30 Kasım 2019 tarihlerinde üç günlük bir etkinlik olarak yapılması planlanmıştır.

ATO Congresium International Convention & Exhibition Center’da gerçekleştirilecek etkinliğin Teması;“Düğüm Çözülüyor”olarak belirlenmiş olup, detaylı bilgiler ve Teknik Şartname talep eden firmalara elektronik posta vasıtasıyla gönderilecektir.

Festivalde girişimcilik, markalaşma ve marka yönetimi, reklamcılık, pazarlama ve pazarlama yönetimi, inovasyon, dijital dönüşüm, endüstri 4.0, insan kaynakları yönetimi, finansman gibi markalaşmayla ilgili tüm disiplin konuları ele alınacak ve etkinlik süresince planlanan tüm oturum ve eğitimler etkinlik teması ile uyumlu olacaktır.

En az 100 ana oturumdan oluşması planlanan etkinlikte en az 6 yabancı olmak üzere minimum 100 konuşmacı/ panelist/ eğitmenin katılımı ve en az 10 adet eğitici oturum düzenlenecektir. Ayrıca etkinlik süresince yenilik ve teknoloji ile üretim yapan veya hizmet sunan ve Ankara’da faaliyet gösteren markalar ile girişimcilere yönelik destek, hibe ve diğer destek hizmeti sunan kurum kuruluşların katılımı ile 1 adet proje pazarı yapılacaktır. Etkinlik kapsamında, etkinlik teması ile uyumlu en az 4 adet sergi ve etkinlik süresince iç mekanlarda imza günleri, kariyer ve sohbet saatleri ve yarışmalar vb. birçok konuda yaratıcı etkinlikler planlanacak ve uygulanacaktır.

Etkinliğin pazarlama, iletişim ve medya planlaması, hedef kitle özelinde ve kamuoyunda ilgi uyandırması, katılımcı sayısının artırılması ve istenilen etkinin yaratılabilmesi açısından bütünsel olmalıdır.

Etkinlikte yer alacak tüm konuların seçilen temaya uygunluğu, iletişim stratejisi, tanıtımı, tasarımları, konuşmacı seçimlerinin temaya uygunluğu, yaratıcı etkinlikler, firmanın geçmiş deneyimi, yönetim kapasitesi, insan kaynağı kapasitesi ve operasyon yeteneği gibi hususlar değerlendirilmek suretiyle yapılacak tanıtımlar neticesinde teklif vermeye davet edilecek firmalar belirlenecektir.

Tanıtıcı sunuş yapmak isteyen firmalar sunuşlarının bir kopyasını 20 Haziran 2019 tarihi saat 17.00’a kadar Ankara Ticaret Odası Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne teslim edeceklerdir.

21-22 Haziran 2019 tarihlerinde firmalar sunuşlarını yapmak üzere davet edileceklerdir. Sunuşlar için süre dağılımı aşağıdaki gibidir;

a) İsteklinin kurumsal tanıtımı (5 dakika),

b) İşe ilişkin yaklaşım, kapsam ve kullanılacak teknik/yöntemlerin sunumu (20 dakika),

c) Soru-cevap (5 dakika).

Sunuma katılmak isteyen firmaların “Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları”na ait teknik şartnameyi talep etmek için [email protected] adresine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

İhaleye teklif aşamasında isteklilerden ulusal veya uluslararası tanınan konuşmacıların katıldığı bir organizasyonu başarıyla tamamlamış olma şartını karşılayan iş deneyim belgesi, teklifleri ile orantılı ekonomik ve mali yeterliklerini tevsik eden belgeler istenilecektir.

Ankara Ticaret Odası 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu hükümlerine tabi olmayıp, alımı gerçekleştirip gerçekleştirmeme veya tamamen iptal etme hususlarında serbesttir.

Bilgi için: +90 (312) 201 83 45-46 / +90 (312) 201 82 61

ankara ticaret haber coğrafi işaretler
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.